DO TI DASHURONI/ Koleksioni i Pradës për 2020 është gjithçka që duhet të shihni sot (FOTO) – AlpeGossip
DO TI DASHURONI/ Koleksioni i Pradës për 2020 është gjithçka që duhet të shihni sot (FOTO)

DO TI DASHURONI/ Koleksioni i Pradës për 2020 është gjithçka që duhet të shihni sot (FOTO)

Për koleksionin e saj të fundit, Miuccia Prada na mahniti qytetin e Nju Jorkut  ku tregoi zbuloi trendete  reja tk 2020.

Vija me florale, vija të një ngjyre të bashkuar me vija të tjera, atlete të larta dhe nuancat më cool të momentit këto ishin detajet që duhet ti kushtoni rëndësi për 2020.

Si gjithmonë Prada nuk mund të na zhgënjejë asnjëherë, shihni një pjesë të koleksionit që do ju bëjnë ti dashuroni.