"NUK PIHET SIS MES EMISIONIT"/ Momenti që shkriu së qeshuri publikun në "Piter Pan" (FOTO+VIDEO) - AlpeGossip
“NUK PIHET SIS MES EMISIONIT”/ Momenti që shkriu së qeshuri publikun në “Piter Pan” (FOTO+VIDEO)

“NUK PIHET SIS MES EMISIONIT”/ Momenti që shkriu së qeshuri publikun në “Piter Pan” (FOTO+VIDEO)

Anri, është një nga vogëlushët më të ëmbël të këtij sezoni të “Piter Pan”. Mbrëmjen e djeshme në emision ishte i ftuar Olsi Bylyku dhe në një moment Alketa e vendosi Anrin në prehërin e tij.

Olsi shkaktoi të qeshura duke aktruar sikur do i jepte sis për të pirë vogëlushit, por përgjigja e këtij të fundit ishte e paparë.

“Këtu është emision, nuk pihet sis mes emisionit!”, tha Anri duke bërë që të gjithë të shpërthejnë në të qeshura.