DO SHOKOHENI/ Ameriakni qëllon veten në pjesët intime dhe më pas... - AlpeGossip
DO SHOKOHENI/ Ameriakni qëllon veten në pjesët intime dhe më pas…

DO SHOKOHENI/ Ameriakni qëllon veten në pjesët intime dhe më pas…

Duket një skenë sa komike edhe tragjike, për shkak të pasojave që pati. Një burrë amerikan, i cili lëvizte me pistoletë në brez, mbeti i plagosur në pjesën intime.

Është kjo ajo që i ndodhi të enjten e javës së kaluar në burri në Marion, të Indiana.

Mark Anthony Jones, 46 vjeç, mbante në rripin e pantallonave një pistoletë 9 mm, e cila duket se i rrëshqiti.

Gjithçka sipas dëshmisë së burrit, ndodhi teksa po rregullonte armën.

Efektivët e policisë u paraqitën në ‘Marion General Hospital’, për ta marrë në pyetje burrin dhe zbuluan se  Jones (ne foto) nuk posedon leje per pistoletë, hetuesit do t’ia përcjellin rastin Prokurorit të Qarkut Grant për një vendim nëse Jones do të përballet me ndonjë akuzë penale.