E PASKA FIKSIM/ Këngëtarja shqiptare ngacmon Stresin, reperi tregon mesazhet (FOTO) – AlpeGossip
E PASKA FIKSIM/  Këngëtarja shqiptare ngacmon Stresin, reperi tregon mesazhet (FOTO)

E PASKA FIKSIM/ Këngëtarja shqiptare ngacmon Stresin, reperi tregon mesazhet (FOTO)

Reperi shumë i komentuar, Stresi ishte i ftuar së fundmi në “Glamour Zone”, ku gjatë emisionit zbuloi shumë mbi jetën e tij private dhe sqaroi marrëdhënien e tij me Keisin. Gjatë intervistës moderatorja Ester Bylyku e pyeti Stresin edhe për femrat e famshme që e kanë ngacmuar.

 

Stresi përmendi një emër dhe tha se ajo është Linda Morina.

“Si të ka ngacmuar?”, e pyeti moderatorja ndërsa Stresi tregoi mesazhet që Linda i dërgonte.

“Më ka shkruar shumë. S’jam përgjigjur asnjëherë, por më ka shkruar shumë. Nuk e mbaj mend mirë, por më shkruante hey ti”, tregoi Stresi.