TREGON SI E PËRJETOI KUR MËSOI LIDHJEN E TEAS DHE BEARTIT/ Andi: Familja atë natë më tha… (FOTO) – AlpeGossip
TREGON SI E PËRJETOI KUR MËSOI LIDHJEN E TEAS DHE BEARTIT/ Andi: Familja atë natë më tha… (FOTO)

TREGON SI E PËRJETOI KUR MËSOI LIDHJEN E TEAS DHE BEARTIT/ Andi: Familja atë natë më tha… (FOTO)

Andi Shehi, ish konkurrenti i “Për’puthen” ishte i ftuar së fundmi në emisionin “EXPULS” në RTV Ora.

I pyetur se si u ndje kur plasi skandali Tea dhe Beart, Andi me qetësi absolute u shpreh se vazhdon të ketë respekt për ta dhe uroi që çifti të bëhet me fëmijë.

“Asgjë. Kam shumë respekt, InshAllah do Zoti të bëhen me fëmijë, të jenë gjithe jetën bashkë, familja atë natë më tha hajde ikim hamë ndonjë darkë”, u shpreh Andi.

Promoted Content