“UNË MË E LUMTURA NGA TË GJITHË”/ Luana Vjollca tregon publikisht arsye dhe…(FOTO) – AlpeGossip
“UNË MË E LUMTURA NGA TË GJITHË”/ Luana Vjollca tregon publikisht arsye dhe…(FOTO)

“UNË MË E LUMTURA NGA TË GJITHË”/ Luana Vjollca tregon publikisht arsye dhe…(FOTO)

Moderatorja Luana Vjollca është shumë aktive në rrjete sociale ku publikon foto të ndryshme nga e përditshmja e saj.

Ajo ka treguar shpesh në daljet televizive  ose në Instagram se ka një lidhje të ngushtë me fansat të cilët i falenderon shpesh.

Luana  para disa orësh ka publikuar një foto ku shihet e veshur sportive dhe krah saj ka shkruajtur: “Unee me e lumtura nga gjithe komentet tuaja mbreme”