I mungoi muzikës për një kohë të gjatë, këngëtarja shqiptare rikthehet! Zbulohet titulli i këngës (FOTO) – AlpeGossip
I mungoi muzikës për një kohë të gjatë, këngëtarja shqiptare rikthehet! Zbulohet titulli i këngës (FOTO)

I mungoi muzikës për një kohë të gjatë, këngëtarja shqiptare rikthehet! Zbulohet titulli i këngës (FOTO)

Ndoshta e shtyrë nga problemet personale, këngëtarja shqiptare kishte kohë që u distancua nga muzika.

Por ka ardhur momenti të rikthehet me një projekt të ri muzikor. Po flasim për Jonida Maliqin e cila këtë herë do të vijë shumë ndryshe. Zbulohet se kënga do të mbajë titullin ‘N’errësirë’ dhe do të jetë e zhanrit RnB. Tekstin e saj ia ka besuar Olti Currit. Madje ka premtuar edhe një surprizë në klip.