“KY AKTOR MË NXIN JETËN”/ Xhemi Shehu e tregoi publikisht para të gjithëve (FOTO) – AlpeGossip
“KY AKTOR MË NXIN JETËN”/ Xhemi Shehu e tregoi publikisht para të gjithëve (FOTO)

“KY AKTOR MË NXIN JETËN”/ Xhemi Shehu e tregoi publikisht para të gjithëve (FOTO)

Xhemi është një ndër moderatoret më simpatike të ekranit shqiptar, padyshim pamja e saj tërheqëse dhe linjat seksi, por jo vetëm. Xhemin e kemi parë prej vitesh në ekran duke drejtuar spektaklin e humorit “Portokalli”.

Në një intervistë të fundit për moderatoren Ori Nebiaj, Xhemi ka treguar disa “sekrete” profesionale që s’i dinim më parë. Ori e pyeti Xhemin se cili është aktori që e lodh më shumë dhe moderatorja bukuroshe nuk hezitoi të përgjigjej.

“Rezi”, tha ajo, duke iu referuar Rezart Veleshnjës dhe arsyet ishin të shumta sepse ai lëviz shumë në skenë dhe improvizon duke futur tekst nga vetja.