ME XIXA DHE NGJYRA/ Këto janë 5 trendet e make up-it që duhet ti provoni me patjetër (FOTO) – AlpeGossip
ME XIXA DHE NGJYRA/ Këto janë 5 trendet e make up-it që duhet ti provoni me patjetër (FOTO)

ME XIXA DHE NGJYRA/ Këto janë 5 trendet e make up-it që duhet ti provoni me patjetër (FOTO)

Tendencat e make- up  ndryshojn gjithmonë dhe viti 2019 duket se do jet gjithë supriza. Tonet e make  duket se janë inspiriuar nga kohët e vjetra ku nuancat me shkëlqim dhe ngjyra adhuroheshin dhe ishin trend.

Në daljen e tyre publike femra seksi të modës si Emily Ratajkowski, Bella Hadid, Camila Cabello u panë të zgjidhnin këto 5 tendencat   e grimit.

Vetëm krem pudër

Nuanca Rozë

Peneli i gjatë

Nuanca të forta

Shkëlqim dhe Xixa

AlpeNews.al