Flet stilisti i njohur: Ja kush është vajza më seksi e showbizit shqiptar (FOTO) – AlpeGossip
Flet stilisti i njohur: Ja kush është vajza më seksi e showbizit shqiptar (FOTO)

Flet stilisti i njohur: Ja kush është vajza më seksi e showbizit shqiptar (FOTO)

Valdrin Sahiti është një nga stilistët më të njohur ku me veshjet e tij vishen një pjesë e madhe e vajzave të showbizit shqiptar.

I ftuar në emisionin radiofonik “You & me”, Valdrini ka treguar se vajzat nga Kosova dhe Shqipëria dallojnë shumë në stilin e të veshurit.

Sipas tij kosovaret kanë më shumë stil dhe guxim ndërsa shqiptaret shohin kualitetin dhe komoditetin.

I pyetur cila është femra më seksi e showbizit shqiptar, ai zgjodhi Nora Istrefin.

“Mendoj se Nora Istrefi është një nga femrat më seksi shqiptare, është bombë”, u shpreh Valdrini.