NUK E KAPËT DOT/ Ja çfarë i tha Fero Arbenitës që ajo e fshiu direkt (FOTO) – AlpeGossip
NUK E KAPËT DOT/ Ja çfarë i tha Fero Arbenitës që ajo e fshiu direkt (FOTO)

NUK E KAPËT DOT/ Ja çfarë i tha Fero Arbenitës që ajo e fshiu direkt (FOTO)

Fero dhe Arbenita Ismajli janë kthyer në një nga çiftet e preferuar të publikut, por edhe ndër më të komentuarit në media. Fillimisht dyshja ishin të komentuar për faktin që po e mbanin lidhjen e fshehtë ndërsa tani për shkak se e quajnë njëri-tjetrin shokë duke mos e konfirmuar lidhjen.
Gjatë kësaj kohe Fero dhe Arbenita nuk i kursejnë komentet në fotot e njëri-tjetrit por as fotot ku shfaqen së bashku.

Në foton e fundit Arbenita i uron natën e mirë fansave dhe Fero i komenton “E mirë”.

Mirëpo modelja i ka bllokuar menjëherë komentet duke zhdukur edhe komentin e të dashurit. Çfarë arsye të ketë pasur?