"LEJ LEJ"/ Agon Amiga vjen në duet me Teuta Selimin, publikohet projekti i ri (VIDEO) - AlpeGossip
“LEJ LEJ”/ Agon Amiga vjen në duet me Teuta Selimin, publikohet projekti i ri (VIDEO)

“LEJ LEJ”/ Agon Amiga vjen në duet me Teuta Selimin, publikohet projekti i ri (VIDEO)

Reperi Agon Amiga ka sjellë projektin e ri muzikor “Lej Lej” në bashkëpunim me Teuta Selimin.

Këngëtarja i bën thirrje mashkullit që të lejë femrat e tjera dhe ti tregojë të gjithëve se ka në zemër vetëm një, por reperi mendon ndryshe.

Sipas tij, femra shkon me dëshirën e vet, ndonëse ai mendon se gjithcka ka marrë fund. Gjithsesi, nuk e refuzon. Pritet që ky duet të jetë hiti i rradhës për këtë sezon veror.

Ndërkohë Agon Amiga është komentuar në faqet rozë për rikthimin me bashkëshorten, pas tradhtisë që i bëri me Afërdita Dreshajn, por ende nuk është konfirmuar nga ai.