NISI SI SHAKA, PËRFUNDOI NË SKANDAL/ I publikojnë VIDEON nudo në vaskë… – AlpeGossip
NISI SI SHAKA, PËRFUNDOI NË SKANDAL/ I publikojnë VIDEON nudo në vaskë…

NISI SI SHAKA, PËRFUNDOI NË SKANDAL/ I publikojnë VIDEON nudo në vaskë…

Kanë kaluar disa vite qëkur transmetohej seriali “Bidaai” por besoj se e mbani mend Sadnën, vajzën e cila bëri për vete publikun shqiptar.

Sara Khan është një ndër personat më të komentuar në mediat rozë të Indisë. Aktorja vihet shpesh në qendër të vëmendjes për shkak të pozave provokuese dhe fotove me bikini.

Së fundmi në mediat indiane ka qarkulluar një video ku Sara shihet krejt nudo në vaskë.

Videon e ka postuar vetë motra e Sadnës. Edhe pse e ka fshirë menjëherë fansat kanë mundur ta ruajnë.

Videoja u bëri bujë në mediat indiane duke kritikuar kështu 29-vjeçaren.

Në një prononcim për mediat aktorja është shprehur se mediat duhet të ndalojnë së diskretituari atë. Gjithashtu Sara është shprehur se videoja u postua gabimisht nga motra e saj sepse ishte e dehur. Sipas saj ata ishin duke bërë shaka me njëra-tjetrën, por gjithçka ishte e paqëllimtë. Sara thekson se në asnjë moment nuk e ka bërë këtë gjë për të marrë famë.