POSTON SELFIE-n NGA PUSHIMET/ Komentuesi kritikon Rudinën: Fshije ndonjëherë atë… (FOTO) – AlpeGossip
POSTON SELFIE-n NGA PUSHIMET/ Komentuesi kritikon Rudinën: Fshije ndonjëherë atë… (FOTO)

POSTON SELFIE-n NGA PUSHIMET/ Komentuesi kritikon Rudinën: Fshije ndonjëherë atë… (FOTO)

Rudina Magjistari është një nga moderatoret më të dashura për publikun shqiptar.

Ajo poston shpesh foto nga pushimet me Mian. Ditën e sotme ka publikuar nje imazh në rrjetin social instagram ku duket se po argëtohet bashkë me vajzën në pishinë.

E vogla duket se i ka kthyer shpinën kamerës. Por ajo që na bëri të qeshnim në foton e ëmbël ishte pikërisht komenti “thumbues” i një fansi: “Fshije ndonjehere kameren kur te kesh kohe”

Dhe ne nuk na ngelet gjë tjetër veçse të presim a do ta marri parasysh Rudina këtë “këshillë”