PAS KOSOVËS/ Ja cila është arsyeja pse Rita Ora shkoi në Dubai (FOTO) – AlpeGossip
PAS KOSOVËS/ Ja cila është arsyeja pse Rita Ora shkoi në Dubai (FOTO)

PAS KOSOVËS/ Ja cila është arsyeja pse Rita Ora shkoi në Dubai (FOTO)

Dje Rita Ora tregoi se pas vizitës në Kosovë po i drejtohej Dubait. Ndërsa arsyeja e vizitës së saj në atdhe lidhej me ndihmën për fëmijët, ajo që e çoi në Dubai është një motiv tjetër.

Këngëtarja ndau me ndjekësit disa imazhe në rrjete sociale, në të cilat shfaqet duke u përgatitur për klipin e ri.
Në asnjërën prej fotove Rita nuk tregon se çfarë ka zgjedhur të veshë, por vetëm ka ndarë detaje nga makijazhi i saj me nuancën e blusë.

Ja rezultati:

Dhe ne jemi shumë gati për një tjetër super hit nga ajo!