ZYRTARISHT SINGLE / Anxhelina Hadërgjonaj publikon foton dhe tregon pasojat (FOTO) – AlpeGossip
ZYRTARISHT SINGLE / Anxhelina Hadërgjonaj publikon foton dhe tregon pasojat (FOTO)

ZYRTARISHT SINGLE / Anxhelina Hadërgjonaj publikon foton dhe tregon pasojat (FOTO)

Anxhelina Hadërgjonaj është zyrtarisht single.

Bukuroshja shqiptare e ka pranuar hapur këtë gjë në Instagram, para mijëra ndjekësve.

Ajo ka publikuar një foto mjaft qesharake që tregon pasojat e të qenit single për një kohë të gjatë.

Në fakt ka nisur si një lojë në Instagram, mes ndjeKësve që tregojnë sesi është të jesh beqare, duke bërë batuta nga më të ndryshmet.

Fotoja që ka zgjedhur Anxhelina tregon një djalë që puthet me veten në ditën e 7371828.