ANA LIKA “ÇMEND” NDJEKËSIT/ Aktorja pozon TOPLESS në natyrë (FOTO) – AlpeGossip
ANA LIKA “ÇMEND” NDJEKËSIT/ Aktorja pozon TOPLESS në natyrë (FOTO)

ANA LIKA “ÇMEND” NDJEKËSIT/ Aktorja pozon TOPLESS në natyrë (FOTO)

Ana Lika është një ndër aktoret më të drejtpërdrejta të showbiz-it shqiptar e cila dallohet për origjinalitetin dhe karakterin e saj energjikë .   Këtë sezon veror ajo ka postuar shpesh foto provokuese dhe duke nxjerrë në pah trupin.

Para 20 minutash  Ana ka postuar  foto në rrjetet sociale ku shihet të pozoj duke ulur body-n dhe mbulon gjoksin me dy copa shalqiri.