KTHIM PAS NË KOHË/ Ami ndan momentet e bukura nga pushimet me Ermalin në Itali (VIDEO+FOTOT) – AlpeGossip
KTHIM PAS NË KOHË/ Ami ndan momentet e bukura nga pushimet me Ermalin në Itali (VIDEO+FOTOT)

KTHIM PAS NË KOHË/ Ami ndan momentet e bukura nga pushimet me Ermalin në Itali (VIDEO+FOTOT)

Me postimin e fundit në rrjetet sociale, Amarda Toska ka kujtuar pushimet e vitit të kaluar me bashkëshortin e saj, Ermal Mamaqi.

“Pushimet e 2019-ës. Kur udhëtonim, ku e ke motorrin në amalficoast?”, ka shkruar Amarda krah fotove dhe videove të ndryshme ku shihet krah Ermalit duke shijuar vendin në të cilin kanë udhëtuar, në Capri të Italisë.

Me siguri dyshes i mungojnë shumë këto kohë kur kanë pasur mundësi të shijojnë çdo vend të botës pa kurrëfarë pengese.

Fansat e tyre kanë komentuar poshtë postimit duke i komplimentuar të dy për ‘look-un’ e tyre të kuruar deri në detaje në këto pushime.