U PYET SE KUSH PAGUHET MË SHUMË MES TIJ, LEDRIT DHE LUMI B-së/ Ermal Fezullahu e thotë trroç: Më shumë paguhet… – AlpeGossip
U PYET SE KUSH PAGUHET MË SHUMË MES TIJ, LEDRIT DHE LUMI B-së/ Ermal Fezullahu e thotë trroç: Më shumë paguhet…

U PYET SE KUSH PAGUHET MË SHUMË MES TIJ, LEDRIT DHE LUMI B-së/ Ermal Fezullahu e thotë trroç: Më shumë paguhet…

I ftuar në ”Shiko Kush Luan”, gjatë lojës ku pjesëmarrësit duhet të pinë dhe nëse nuk kthjenë gotën i bëjnë pyetje njëri-tjetrit, Ermal Fejzullahu u pyet nga Florjan Binaj se cili paguhej më shumë nëpër koncerte, Ermali, Ledri apo Lumi B?

Si fillim Ermali pranoi se të tre paguhen shumë, por i pyetur sërisht tha se Ledri është ai që paguhet pak më shumë. /AlpeGossip.al