NUK PO E DALLOJMË DOT KEJVINËN NGA RONALDO/ Të gjithë po qeshim “me lot” me krahasimin (FOTO) – AlpeGossip
NUK PO E DALLOJMË DOT KEJVINËN NGA RONALDO/ Të gjithë po qeshim “me lot” me krahasimin (FOTO)

NUK PO E DALLOJMË DOT KEJVINËN NGA RONALDO/ Të gjithë po qeshim “me lot” me krahasimin (FOTO)

Kejvina është shumë aktive në profilin e saj në Instagram, ku publikon shpesh foto provokuese duke ekspozuar format e saj bombastike.

Ditën e sotme ajo ka publikuar një foto ku shfaqet me një xhaketë në dorë një fustan të zi dhe çizme me lëkurë gjarpri, por qëndrimi i saj ka bërë që fansat ta krahasojnë me Ronaldon.

Pothuajse të njëjtin qëndrim mban futbollisti kur gjuan goditjet e dënimit dhe Kejvina e ka postuar në Instagram këtë foto duke vendosur dhe disa emoji që qesh me lot.