NUK KISHTE NDODHUR KURRË/ Xhensila dhe Besi zihen publikisht (FOTO) – AlpeGossip
NUK KISHTE NDODHUR KURRË/ Xhensila dhe Besi zihen publikisht (FOTO)

NUK KISHTE NDODHUR KURRË/ Xhensila dhe Besi zihen publikisht (FOTO)

Xhensila dhe Besi mbeten një nga çiftet më të komentuar në media për shkak se publiku ka gjithnjë kuriozitet të dijë më shumë rreth tyre e sidomos pas ardhjes në jetë të Ajkës.

Për vogëlushen çifti kujdesen shumë, mirëpo Besi sot e ka acaruar Xhensilën sepse teksa Ajka flinte ai ka bërë zhurmë.

“Ai momenti kur vajza eshte ne gjume, edhe Besi rrezon gjysmen e tenxhereve ne kuzhine”, shkruan Xhensila në foton e fundit ku shfaqet duke parë me nerva.

“Po pra po, kur e zgjoj un thuhet pse e zgjove, kur e zgjon ti vete thua kishte orarin per ta zgju ajo tani”, ia kthen Besi.