PËRVJETORI I MARTESËS ME MARK FROKUN/ Rudina bëhet më romantike se kurrë (VIDEO) – AlpeGossip
PËRVJETORI I MARTESËS ME MARK FROKUN/ Rudina bëhet më romantike se kurrë (VIDEO)

PËRVJETORI I MARTESËS ME MARK FROKUN/ Rudina bëhet më romantike se kurrë (VIDEO)

1 Tetori është një ditë shumë e veçantë për Rudina Dembacajn dhe Mark Frokun. Një vit më parë çifti kanë kurorëzuar dashurinë e tyre në martesë dhe sot festojnë përvjetorin.

Përvjetori i martesës me Mark Frrokun, Rudina bëhet më

Rudina ka publikuar në Instagram një video duke kërcyer krah Markut ditën e dasmës, si dhe duke e uruar publikisht.

Përvjetori i martesës me Mark Frrokun, Rudina bëhet më

“Të dua! Gëzuar përvjetorin dashuria ime”, ka shkruar ajo.

 

 

VIDEO