PO ÇMENDIN RRJETIN/ 8 fustanet super “cool” për një dasmë në pranverë (FOTO) – AlpeGossip
PO ÇMENDIN RRJETIN/ 8 fustanet super “cool” për një dasmë në pranverë (FOTO)

PO ÇMENDIN RRJETIN/ 8 fustanet super “cool” për një dasmë në pranverë (FOTO)

Dasmat e pranverës janë më të mirat nëse do flasim për veshjet.  Në këtë sezon  ju mund të zgjidhni të vishni një fustan pa u ndikuar aspak nga parashikimi i motit  dhe temperaturat.

Gjthashtu  dasmat në pranverë janë gjithmonë shumë të bukura me aromë lulesh dhe ngjyra të mrekullueshme, çdo gjë duket e përkryer duke na motivuar për të zgjedhur fustanin ideal.

Por cilat jan trendet e funsit që do na duhen për 2019?

Java e modës na ka njohur me tedencat që do të jenë trend për sezonet e 2019. Nga moda e  viteve 80 deri tek printet,lulet  dhe modelet e fustanve më të çmendura.

Shihni 8 fustanet të cilat janë super “cool” për dasmat e këtij sezonit dhe ngjyrat më “in” të momentit.