LINDA REI SAPO NA TREGOI SHOQEN E NGUSHTË/ Vajza është një trasgjinore shqiptare (FOTO) - AlpeGossip
LINDA REI SAPO NA TREGOI SHOQEN E NGUSHTË/ Vajza është një trasgjinore shqiptare (FOTO)

LINDA REI SAPO NA TREGOI SHOQEN E NGUSHTË/ Vajza është një trasgjinore shqiptare (FOTO)

Linda Rei është një nga personazhet më të përfolura në mediat rozë.Pas daljes së aprë publike ku deklaroi se ishte një trasgjinore ajo ka qenë gjithmonë në vëmendjen e portaleve.

Linda krijon gjithmonë debate në rrjetet sociale ku provokon gjithmonë ndjekësit me zhveshjen e saj dhe për publikimin e meshkujve nga krevati.

Ditën e sotme nuk na ka prezantuar ndonjë mashkull të ri por na ka njohur me mikeshën e saj që gjithashtu është një trasgjinore,me origjinë shqiptare.

Të dyja vajzat kanë kaluar kohë me njëra tjetrën .