E PYETËN A DO TË MARTOHET/ Çiljeta vihet në siklet në mes të emisionit. Përgjigja që dha ishte e papritur – AlpeGossip
E PYETËN A DO TË MARTOHET/ Çiljeta vihet në siklet në mes të emisionit. Përgjigja që dha ishte e papritur

E PYETËN A DO TË MARTOHET/ Çiljeta vihet në siklet në mes të emisionit. Përgjigja që dha ishte e papritur

Mbrëmjen e sotme, e ftuar në ”Shiko Kush Luan” është Çiljeta Xhilaga, këngëtarj e dashur e të gjithë shqiptarëve.

Gjatë lojës, në një moment publiku kishte rradhën ti bënte disa pyetje këngëtares. Një nga të pranishmet e pyeti Çiljetën nëse do bënte ndonjë dasëm dhe përgjigja që ajo dha na habiti.

E vënë në siklet Çiljeta u përgjigj: E kam ndarë mendjen që do bëjë lekë për nja dy vite dhe pastaj do të bëjë dasëm.

Pra, këngëtarja seksi e paska në plan një dasëm dhe ne tani nuk mund të presim dot më. /AlpeGossip.al