PAMJE FANTASTIKE/ Shikoni si duket dhoma e Morena Tarakut – AlpeGossip
PAMJE FANTASTIKE/ Shikoni si duket dhoma e Morena Tarakut

PAMJE FANTASTIKE/ Shikoni si duket dhoma e Morena Tarakut

Modelja dhe këngëtarja e njohur Morena Taraku është padyshim një ndër femrat më të komentuara të Showbizit shqiptar. Ajo është po ashtu shumë aktive në rrjete sociale, ku publikon vazhdimisht foto nga më të ndryshmet nga të cilat merr goxha vëmendje.

Së fundmi, ndërmjet ca postimeve në Instastory, Morena ka ndarë me ndjekësit pamje nga dhoma e saj e gjumit. Moblijet janë shumë moderne dhe luksoze dhe i japin pamjen e një dhome përrallash.

Nga dritarja mund të shihet pishina e cila ndodhet në oborr.