Gena flet për partneren: Ajo më ka ndryshuar, më ka dhënë atë që më… (VIDEO) – AlpeGossip
Gena flet për partneren: Ajo më ka ndryshuar, më ka dhënë atë që më… (VIDEO)

Gena flet për partneren: Ajo më ka ndryshuar, më ka dhënë atë që më… (VIDEO)

Ehhh dashuria! Këngëtari i njohur Gena rrëfeu detaje shumë interesante nga lidhja e tij me Lorenën gjatë programit “Një kat më lart’’. Moderatori Ermal Peçi që në nisje të emisionit tregoi se u surprizua nga dedikimi maksimal i saj rreth Genës pak para se të nisnin xhirimet. Por çfarë ka ndodhur me Genën pas njohjes me Lorenën?

‘Shumë gjëra në jetën time kanë ndryshuar prej saj. Më dha atë që mua më mungonte, më dha një energji, është pjesë e gjithçkaje time’.

Për ta ngacmuar Genën, Ermali e pyet se kush e ka pushtetin tek portofoli e financat, tek vendimet e përditshmërisë së tyre.

“Unë vetëm këndoj (qesh). Te portofoli e kemi të dy, unë s’mbaj fare portofol, humb leket dhe ja lë asaj(qesh).”