PA PIKË TURPI! Aulona Musta publikon FOTO intime me burrin – AlpeGossip
PA PIKË TURPI! Aulona Musta publikon FOTO intime me burrin

PA PIKË TURPI! Aulona Musta publikon FOTO intime me burrin

Aulona Musta është moderatorja e njohur e emisionit ‘Thumb’ të cilin e drejton bashkë me kolegen e saj prej shumë vitmesh, Fatmën.

Kujtojmë se Aulona njihet si një person pa kurrë farë kompleksi dhe që nuk e ka aspak problem të publikojë trupin e saj edhe në pozat më seksuale në bikini.

Edhe pse është nënë e një vajze të vogël bashkë me bashkëshortin, Aulona duket se këtë herë e ka tepruar pak pasi ka pozuar në krahët e tij me bikini e me fytyrën e të shoqit që shkon drejt edhe në gjoksin e saj.

Prezantuesja dhe partneri i saj këtë fundjavë duket se po e shijojnë në plazh, teksa u shfaqën të dy me rroba banjo.