“HERONJTË E VËRTETË NUK VESHIN PELERINË”/ Ylli Limani bën urimin e veçantë për babain – AlpeGossip
“HERONJTË E VËRTETË NUK VESHIN PELERINË”/ Ylli Limani bën urimin e veçantë për babain

“HERONJTË E VËRTETË NUK VESHIN PELERINË”/ Ylli Limani bën urimin e veçantë për babain

Ylli Limani e ka treguar gjithmonë se ka një marrëdhënie shumë të ngushtë me familjarët e tij, madje ka zbuluar gjatë një interviste se ende vazhdon të jetojë me prindërit.

Ditën e sotme, babai i tij feston ditëlindjen dhe këngëtari e ka uruar në një mënyrë shumë të veçantë.

“Heronjtë e vërtetë nuk veshin pelerinë, ato bëjnë shaka të këqija.

Faleminderit që je një hero i vërtetë, bab. Gëzuar ditëlindjen”, ka shkruar Ylli. Kujtojmë se së fundmi, Ylli erdhi me një bashkëpunim të suksesshëm me Tunën, pjesë e albumit të saj ‘Fortuna’.