PAS DITËLINDJES SË MARINËS/ Luana arratiset nga Shqipëria, zbulohet ku po e kalon fundjavën (FOTO) – AlpeGossip
PAS DITËLINDJES SË MARINËS/ Luana arratiset nga Shqipëria, zbulohet ku po e kalon fundjavën (FOTO)

PAS DITËLINDJES SË MARINËS/ Luana arratiset nga Shqipëria, zbulohet ku po e kalon fundjavën (FOTO)

Pasi festoi ditëlindjen e motrës Marina, Luana Vjollca është arratisur nga Shqipëria për të shkuar në vendin në romantik të mundshëm!

Moderatorja shqiptare mendoi të kalojë këtë fundjavë në Venecia të Italisë, ku ka mbërritur prej ditës së premte.

Ajo ka publikuar sot një foto nga mëngjesi i saj i ëmbël, me pamje nga qyteti romantik italian. Luana ka treguar edhe vendndodhjen e saj, se ku po qëndron.

Ajo gjendet në një nga hotelet më luksoze të Venecias dhe nuk kishte sesi të ndodhte ndryshe. Dyshojmë se në këtë arratisje të ëmbël Luana shoqërohet nga partneri i saj Krenar Çocaj.

Në fillim menduam se mos ndoshta çiftet Marina-Getoar dhe Luana-Krenar kishin nisur pushimet bashkë, por reperi ndodhet në Vlorë, ku ka dhe një koncert këtë fundjavë.

Epo pas suksesit të bashkëpunimit me Danin, Luana i meritonte këto ditë pushimesh.