“NJË FOTO ME BURRIN”/ Sindi ka gati përgjigjet për fansat: Si dreqin nuk kemi… – AlpeGossip
“NJË FOTO ME BURRIN”/ Sindi ka gati përgjigjet për fansat: Si dreqin nuk kemi…

“NJË FOTO ME BURRIN”/ Sindi ka gati përgjigjet për fansat: Si dreqin nuk kemi…

Sindi Loci është një nga ish-konkurrentet më aktive në rrjetet sociale. Përveç postimeve të ndryshme, ajo herë pas here bën edhe bashkëbisedime me ndjekësit e shumtë.

Këta të fundit janë shumë kuriozë që të dinë sa më shumë detaje nga jeta e saj personale, e si pasojë edhe pyetjet ishin të larmishme.

E në bashkëbisedimin e fundit me ndjekësit dikush e pyet: “Ça ka ndodh kohët e fundit me ty?”. Sindi nuk ngurron dhe përgjigjet: “Shumë gjëra, nga t’ja filloj?”.

“Një foto me burrin”, Sindi Loci ka gati përgjigjet

Ndërkohë një tjetër i ka kërkuar që të postojë një fotografi me burrin dhe ish-konkurrentja e “Për’puthen” i është kthyer: “Ku e pe ti burrin tim?”.

Ndërsa një tjetër i ka thënë që të postojë një foto me Princin, me të cilin ka publikuar së fundmi video me të në “Instastory”.

“Një foto me burrin”, Sindi Loci ka gati përgjigjet

“Si dreqin nuk kemi asnjë foto bashkë ne”, shkruan Sindi duke etiketuar edhe ish-konkurrentin e reality show-t.

“Një foto me burrin”, Sindi Loci ka gati përgjigjet