KAQ TËRHEQËSE NUK E KISHIT PARË ASNJËHERË/ Nora “ndez” rrjetin me pamjet e fundit (VIDEO) – AlpeGossip
KAQ TËRHEQËSE NUK E KISHIT PARË ASNJËHERË/ Nora “ndez” rrjetin me pamjet e fundit (VIDEO)

KAQ TËRHEQËSE NUK E KISHIT PARË ASNJËHERË/ Nora “ndez” rrjetin me pamjet e fundit (VIDEO)

Si çdo herë tjetër, edhe kësaj here Nora Istrefi ka ditur si të tërheqë vëmendjen e gjithë fansave me videot e fundit të publikuara në llogarin e saj në ‘Instagram’.

Këngëtarja shfaqet me bikini në ngjyrë të bardhë dhe xhaketë në po të njëjtën ngjyrë në pjesën lart, duke nxjerrë në pah dhe kontrastin e ngjyrës së trupit me veshjen plot ndriçim.
Nga pamjet duket se Istrefi është duke realizuar një set fotografik, megjithatë nuk dihet nëse pas këtyre pamjeve mund të fshihet edhe ndonjë projekt muzikor.
Kujtojmë se kënga e fundit nga Nora ka qenë ajo në bashkëpunim me Gjikon me titull ‘Anna’ e cila numëron miliona klikime në kanalin e ‘Youtube’.

View this post on Instagram

Summer vibes 😊

A post shared by Nora Istrefi (@noraistrefi) on