ARBANA DHE EDUARTI SHFAQEN…/ Xhemi Shehu NUK i lë rehat me ngacmimet (FOTO) – AlpeGossip
ARBANA DHE EDUARTI SHFAQEN…/ Xhemi Shehu NUK i lë rehat me ngacmimet  (FOTO)

ARBANA DHE EDUARTI SHFAQEN…/ Xhemi Shehu NUK i lë rehat me ngacmimet (FOTO)

Eduart Grishaj dhe Arbana Osmani postuan foto dhe video nga udhëtimi i tyre në Marok, dhe kësaj radhe u shfaqën hapur që ishin bashkë.

Por, nuk kanë munguar ngacmimet nga kolegia dhe mikesha e tyre e ngushtë, Xhemi Shehu e cila ngacmon Eduartin lidhur me Arbana Osmanin.

Xhemi Shehu: Kur do kthehesh?

Eduart Grishaj: A do me të sjellë gjë?

Xhemi Shehu: Zhaden.

Eduart Grishaj: Po deshe Lukasin se Zhade është e zënë.

E gjithë biseda vërtitet rreth Arbanës, por nuk është mjaftuar vetëm Xhemi. Edhe ndjekësit ‘e ngacmojnë’ regjisorin lidhur me moderatoren.

“Fotografia qenka profesioniste,”– shkruan një ndjekëse.

Por, edhe këtij komenti Eduart Grishaj ka preferuar t’i kthejë një përgjigje: “Ku e dallove aman”.