Ka thënë se merr 3 milion e gjysmë, por ja sa e ka vërtet rrogën Rezart Veleshnja – AlpeGossip
Ka thënë se merr 3 milion e gjysmë, por ja sa e ka vërtet rrogën Rezart Veleshnja

Ka thënë se merr 3 milion e gjysmë, por ja sa e ka vërtet rrogën Rezart Veleshnja

Aktori Rezart Veleshnja është i ftuar mbrëmjen e sotme në “Zonë e lirë” ku ka ardhur i veshur dhe i maskuar si Arian Çani të cilin e imiton në “Portokalli”. Gjatë intervistës Çani i ka kujtuar Veleshnjës se dikur ka thënë se paguhej 3 milion e gjysmë.

“S’kam kredi plako e kam 3 milion e gjys rrogen, po pata edhe une kredi nuk ka me shtet”, i përgjigjej Veleshnja një fansi vitin e kaluar.

I pyetur sot nga Çani nëse paguhet vërtet kaq sa thotë, aktori u përgjigj: “Një më pak. Top Channel gjithmonë ka paguar shumë”.