Kënga e botërorit, Era Istrefi falenderon fansat: Kupa është e juaja – AlpeGossip
Kënga e botërorit, Era Istrefi falenderon fansat: Kupa është e juaja

Kënga e botërorit, Era Istrefi falenderon fansat: Kupa është e juaja

Kënga e botërorit, e kënduar nga këngëtarja me origjinë shqiptare Era Istrefi në bashkëpunim me Nicky Jam dhe Will Smith vetëm në pak kohë ka arritur rekode klikueshmërie në YouTube.

Brenda një ditë ‘Live it up’ ka marrë mbi 5 milionë klikime.

Era Istrefi, e cila me bashkëpunimin për himin e FIFA World Cup ka arritur një sukses të jashtëzakonshëm në tregun muzikor ndërkombëtar, ka falenderuar fansat me anë të një postimi në Instagram.

“Live It Up ka arritur 5 milionë klikime në një ditë. Kupa është e juaja. Unë nuk mund t’ju falenderoj mjaftueshëm për dashurinë dhe mbështetjen tuaj. Falemiderit. Jam shumë e emocionuar për Kupës e Botës 2018,”-shkruan Era në Instagram.

Ky është një hap shumë i madh i këngëtares shqiptare në tregun muzikor ndërkombëtar dhe i urojmë shumë suksese.