PRITJA MORI FUND/ Beyonce suprizon fansat duke publikuar foton e binjakëve (FOTO) – AlpeGossip
PRITJA MORI FUND/ Beyonce suprizon fansat duke publikuar foton e binjakëve (FOTO)

PRITJA MORI FUND/ Beyonce suprizon fansat duke publikuar foton e binjakëve (FOTO)

Beyonce e cila është këngëtarja më e nominuar për çmimet Grammy, I lindi binjakët e saj në Qershor të vitit 2017.

Që prej lindjes së tyre në Qershor të vitit të kaluar Beyonce nuk ka ndarë shumë foto të binjakëve me fansat e saj. Beyonce I surprizoi fansat e saj me foton e adhurueshme të binjakëve të saj ndërsa bënte një pushim të shkurtër nga Turi I saj botëror Who run the World II me bashkëshortin e saj Jay Z, 48.

Këngëtarja 36 vjeçare e ndau foton nëpërmjet Snapchatit të mëkurën dhe zbuloi se fotoja ishte bërë gjatë turit të saj. Vajza e saj Rumi shfaqej duke qeshur ndërsa Sir teksa kishte kapur dorën e nënës  së  tijë