“JE NJERI MË I MIRË QË…”/ Afrona feston ditëlindjen, Blero e i bën dedikimin romantik: Lutem çdo ditë… (FOTO) – AlpeGossip
“JE NJERI MË I MIRË QË…”/ Afrona feston ditëlindjen, Blero e i bën dedikimin romantik: Lutem çdo ditë… (FOTO)

“JE NJERI MË I MIRË QË…”/ Afrona feston ditëlindjen, Blero e i bën dedikimin romantik: Lutem çdo ditë… (FOTO)

Këngëtari Blero Muharremi dhe bashkëshortja e tij Afrona Dika, janë ndër çiftet më të dashur për publikun.

Për ta dita e sotme është e veçantë, pasi Afrona feston ditëlindjen.

Në në një ditë kaq special nuk kishte se si të mungonte urimi me fjalet e ndjera nga këngëtari.

Me anë të një postimi ka bërë një dedikim mjaft romantik për ditëlindjen e Afronës, për të cilën shprehet se është njeriu më i mirë që ka njohur ndonjëherë.

Në urimin e tij, ai shkruan se lutet çdo ditë që të ketë pranë një femër si Afrona me edukatë dhe dashuri familjare.

“Dashuri, krenari dhe plot fat jam përmbushun nga ty gruaja ime. Ti je njeriu më i mirë që kam njohur ndonjëherë, ti je e përmbushur me edukatë dhe dashuri familjare. Jam njeriu me fat që të kam takuar, lutem çdo ditë që të mbetet ashtu. Urime ditëlindja frymëmarrja ime”, shkruante Blero në postimin e tij.

Screenshot_3.png