Ermali i “NGRIN” gjakun Amit me këtë VIDEO me Joelin: Qyqa, çfarë po i bën çunit… – AlpeGossip
Ermali i “NGRIN” gjakun Amit me këtë VIDEO me Joelin: Qyqa, çfarë po i bën çunit…

Ermali i “NGRIN” gjakun Amit me këtë VIDEO me Joelin: Qyqa, çfarë po i bën çunit…

Moderatori Ermal Mamaqi dhe familja e tij duket se e po shijojnë pafund qëndrimin e tyre në Vienë.
Në publikimet e tij në rrjete sociale, Ermali ka treguar shpesh lojërat që bën me djalin e tij Joelin. Këtë herë ai publikuar një video në të cilën e ka në krahë Joelin dhe duket sikur e rrëzon.

Krahas videos ai ka shkruar: “Në xhirimin e ksaj videos u dëgjuan 3 “Qyqa Çuni” dhe 1 “Pa merak”. Faleminderit,”-përfundon Ermali në rrjete sociale. Prej pak kohësh Ami dhe Ermali janë bekuar edhe nga ardhja e vogëlushes Sia.

Në xhirimin e ksaj videos u dëgjuan 3 "Qyqa Çuni" dhe 1 "Pa merak". Faleminderit. 😂

A post shared by Ermal Mamaqi (@ermalmamaqiofficial) on