TRASHËGIMI GJENETIKE/ Motra e Belen “ndez” plazhet e Zanzibarit (FOTO) – AlpeGossip
TRASHËGIMI GJENETIKE/ Motra e Belen “ndez” plazhet e Zanzibarit (FOTO)

TRASHËGIMI GJENETIKE/ Motra e Belen “ndez” plazhet e Zanzibarit (FOTO)

Ato janë motra me njëra-tjetrën dhe sigurisht që nga trashëgimia gjenetike mund të gjesh shumë të përbashkëta mes tyre.

Por, veç kësaj, Cecilia dhe Belen Rodriguez kanë të përbashkët edhe një markë kostumesh banjoje, apo veshjet rrobet e plazhit, “Me Fui”.

E motra, e cila ndodhet me pushime në Zanzibar së bashku me të fejuarin Ignazio Moser, ka shpërndarë për ndjekësit e saj në Instagram disa foto nga koleksioni i ri…shumë joshës!