ZBULOHET SURPRIZA E SPEKTAKLIT/ Juria e “Dance With Me” zëvendësohet nga personazhet e paparë (FOTO) – AlpeGossip
ZBULOHET SURPRIZA E SPEKTAKLIT/ Juria e “Dance With Me” zëvendësohet nga personazhet e paparë (FOTO)

ZBULOHET SURPRIZA E SPEKTAKLIT/ Juria e “Dance With Me” zëvendësohet nga personazhet e paparë (FOTO)

Mbrëmjen e sotme, finalizohet edhe edicioni i pestë i spektaklit “Dance With Me” në televizionin “Klan”, ku personazhe të famshëm shqiptar sfiduan veten në fushën e kërcimit. Revista “Class” ka zbuluar edhe surprizën e parë të produksionit dhe nuk lidhet me konkurrentët, por me jurinë e spektaklit.

Këtë herë në juri nuk do të shohim Valbona Selimllarin, Kledi Kadiun apo edhe Robert Aliajn pasi karriget e tyre, i kanë zënë personazhe të rinj. Juria që na ka shoqëruar në çdo puntantë është zëvendësuar nga vogëlushët e “Në Kurthin e Piter Pan”, pikërisht nga Ema, Ueisi dhe Eno.

Ata janë gati dhe mezi presin të zbulojnë se çfarë kanë kurdisur për finalen e “Dance With Me”.