E TRADHËTOI BASHKËSHORTI? Aktorja e njohur reagon në mënyrën më të paparë dhe e kemi zili (FOTO) - AlpeGossip
E TRADHËTOI BASHKËSHORTI? Aktorja e njohur reagon në mënyrën më të paparë dhe e kemi zili (FOTO)

E TRADHËTOI BASHKËSHORTI? Aktorja e njohur reagon në mënyrën më të paparë dhe e kemi zili (FOTO)

Kristen Bell beson të shoqin: Nuk e ka tradhëtuar! Disa foto të bëra publike nga “Dailymail”, shfaqte partnerin e saj, aktorin Das Shepardis në krahët e një tjetër femre, bashkangjitur me deklaratën e femrës në fjalë, e cila tregonte me detaje sesi kishin kryer marrëdhënie seksuale pas shpinës së Bell. I indinjuar, aktori hodhi poshtë të gjithë lajmin duke treguar se kjo histori kishte ndodhur shumë kohë përpara se të ishte me Kristen dhe vajza në foto do vetëm vëmendjen e mediave.

Duket se aktorja, Kristen Bell i beson të shoqit dhe nuk e ka vrarë mendjen aspak për zhurmën e krijuar në media. Për të shuar të gjitha dyshimet se ata janë ndarë, aktorja e filmit “Bad Moms” publikoi një foto ku shfaqej me bashkëshortin duke u puthur në buzë.

Nuk do të kishim dashur mënyrë tjetër për të konfirmuar se ata janë bashkë dhe më të dashuruar se kurr