Pas shumë vitesh, Bertina flet hapur për lidhjen me Erionin – AlpeGossip
Pas shumë vitesh, Bertina flet hapur për lidhjen me Erionin

Pas shumë vitesh, Bertina flet hapur për lidhjen me Erionin

Bertina Mehmeti dhe Erion Zeqiraj padyshim kanë qenë një nga çiftet më të diskutuara në historinë e ‘Big Brother”.
Ndarja e tyre bëri bujë po aq sa edhe lidhja, madje për një kohë të gjatë mediat folën dhe njerëzit komentuan shumë për ta. E ftuar në ‘Pasdite në Top Channel’, Bertina e cila tashmë e ka ndërtuar jetën jashtë Shqipërisë, ka folur rreth asaj ekperience të para 8 vitesh.

“Ia bëj gjithmonë këtë pyetje vetes. Nuk ka qenë diçka e programuar. Për më tepër, i dola edhe fjalës së familjes. Ata më kishin porositur: “Shiko, Bertina, kujdes…”. Mendoj se bëjmë gabime”,-ka thënë ajo.
Më tej ka shpjeguar se gjithsesi nuk është penduar.
“Sot mendoj se do ishte shumë më mirë të isha vetëm, pavarësisht se edhe lidhja e ndezi pak pjesën e lojës. Unë do të doja isha Bertina, por nuk jam penduar. Unë jam kështu, bëj atë që ndiej dhe kaq”,-e përfundoi ajo fjalën.
Kujtojmë se dashuria mes Bertinës dhe Erionit lindi brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri dhe përfundoi pas rreth dy vitesh nga dalja prej saj.