NUK JENI TË FRYMËZUARA? Këto janë 20 ide dhuratash për shoqen e ngushtë – AlpeGossip
NUK JENI TË FRYMËZUARA? Këto janë 20 ide dhuratash për shoqen e ngushtë

NUK JENI TË FRYMËZUARA? Këto janë 20 ide dhuratash për shoqen e ngushtë

Kur bëhet fjalë për të bërë dhurata, ju do donit t’i jepnit më të mirën njerëzve tuaj të dashur.

Sidoqoftë, me kalimin e viteve, duket sikur idetë për dhurata fillojnë të veniten dhe ju e gjeni veten duke pyetur: “Hmm… çfarë t’i marr për ditëlindje?”

Shtoji këtij problemi edhe vështirësitë financiare, që aktualisht po i shohim të gjithë nga pak, përgjigja për pyetjen bëhet dhe më e vështirë.

Gjithsesi, ne jemi këtu për t’ju dhënë 27 ide dhuratash, që nuk kanë pse të jenë domosdoshmërisht të shtrenjta.

1. Orë ngjyrë ari

2. Robdishambër

3. Varëse ngjyrë gold me shkronjën e parë të emrit të saj

4. Një set tualetesh ose një produkt i vetëm, por më i kushtueshëm

5. Pizhama, në material sateni

6. Gota shampanje me ngjyrë rose-gold, ose një ngjyrë tjetër

7. Ear Pods (S’ka pse të jenë me patjetër ato origjinalet)

8. Set: Dorashka/Shall

9. Pajisje depilimi

10. Bluza të stampuara me një temë a shprehje që e dini se do i pëlqejë

11. Syze Dielli

12. Byrzylyk ose një bizhuteri tjetër e personalizuar

13. Kuti për të organizuar bizhuteritë

14. Set me produkte për kujdesin ndaj vetes

15. Këpucë/Atlete

16. Një çantë krahu

17. Një takim shoqesh në SPA: Masazh, kokteje, trajtime fytyre

18. Tortë ditëlindjeje me një dhuratë të vogël brenda

19. Set të brendshmesh

20. Organizimi i një feste në shtëpi