“MU MA DHA FILL ME TË PARËN”/ Reagon Bleona pas deklaratës BOMBË të Bujar Qamilit (FOTO) – AlpeGossip
“MU MA DHA FILL ME TË PARËN”/ Reagon Bleona pas deklaratës BOMBË të Bujar Qamilit (FOTO)

“MU MA DHA FILL ME TË PARËN”/ Reagon Bleona pas deklaratës BOMBË të Bujar Qamilit (FOTO)

I ftuar në “Xing me Ermalin” këngëtari shumë i dashur për publikun Bujar Qamili bëri deklaratën bombë se ai dhe Bleona do vijnë me një super bashkëpunim. Me të dëgjuar emrin e Bleonës publiku shpërtheu në brohoritje e duartokitje ç’ka tregon se bashkëpunimi mes dyshes që tani po pritet me padurim.

I pyetur si ja mbushi mendjen Bleonës, Bujari u përgjigj me humor: “Mu ma dha fill me të parin”. “E kam shumë shoqe e dua fort”, shtoi këngëtari.

Pas kësaj deklarate ka reaguar edhe Bleona e cila ka postuar një foto me Bujarin dhe shkruan: “O superyll ku të duash, kur të duash, çfarë të duash”