I BËRI SURPRIZËN GJIGANDE/ Xhesika Berberi në një lidhje, kush është mashkulli sekret? (FOTO) – AlpeGossip
I BËRI SURPRIZËN GJIGANDE/ Xhesika Berberi në një lidhje, kush është mashkulli sekret? (FOTO)

I BËRI SURPRIZËN GJIGANDE/ Xhesika Berberi në një lidhje, kush është mashkulli sekret? (FOTO)

Është krahasuar shpesh me modelen amerikane, Gigi Hadidin dhe prej kohësh ka arritur majat e suksesit si modele duke sfiluar e pozuar për brande të famshme, por për jetën private të Xhesika Berberit shumë pak dimë.

Modelja me postimin e fundit ka lënë të aludohet se është në një lidhje dashurie. Dikush i ka bërë surprizë Xhesikës tre buqeta gjigante me trëndafila e modelja ka pozuar me to, e shtrirë në dysheme.

Xhesika nuk e ka bërë të ditur kush fshihet pas kësaj surprize, por fakti që shfaqet shumë e lumtur lë të kuptohet se është e dashuruar.