ME SYTË E GJELBËR DHE FLOKË TË ERRËTA/ Ja sa “seksi” duket kunata e moderatores… (FOTO) – AlpeGossip
ME SYTË E GJELBËR DHE FLOKË TË ERRËTA/ Ja sa “seksi” duket kunata e moderatores… (FOTO)

ME SYTË E GJELBËR DHE FLOKË TË ERRËTA/ Ja sa “seksi” duket kunata e moderatores… (FOTO)

Moderatorja Elita Rudi është një prej femrave më të njohura të ekranit, e cila ndiqet nga një numër i madh fansash në Instagram.

Jo rrallëherë Elita ka tërhequr vëmendjen e ndjekësve me postimet e saj, mirëpo të gjithë do ta harroni moderatoren kur të shihni kunatën e saj.

Ajo quhet Blerina dhe është partnerja e vëllait të Gjikos, producentit Arbër Gjikolli. Me sytë ngjyrë blu dhe flokët e errëta, Blerina i ka tërhequr vëmendjen të gjithëve në rrjetet sociale.