TRENDI QË SOLLI REPERI AMERIKAN/ Si u përhapen menjëherë syzet që u kthyen në stilin e momentit (FOTO) – AlpeGossip
TRENDI QË SOLLI REPERI AMERIKAN/ Si u përhapen menjëherë syzet që u kthyen në stilin e momentit (FOTO)

TRENDI QË SOLLI REPERI AMERIKAN/ Si u përhapen menjëherë syzet që u kthyen në stilin e momentit (FOTO)

Ato mund të mos japin një mbrojtje të madhe, por me shumë siguri janë ndër të preferuarat e shumë blogereve dhe jo vetëm.
Gjate këtij sezoni veror, këto syze kanë qenë një prej trendeve më të mëdha.

Ishte Kaney West ai i cili arriti të merrte vëmendjen  e gjithe botës me dizajnin e ri të syzeve të vogla. Dhe si çdo gjë që ai hedh në treg, përqafohet nga familja Kardashian. Sot jetojmë në botën e “Kardashian” dhe jemi gjithmonë “sy e vesh” për cdo veshje që na promovojnë në rrjetet sociale.

Stina e vjeshtës po afrohet, por kjo sdo të thotë të hiqni dorë nga syzet. Stinë, ku rrezet e diellit shuhen dhe  dominojnë ditët me shi. Për personat të cilët janë të dhënë pas “Botës” së modës, s’është aspak problem.

Mos harroni, nuk mund të mbash më syze të mëdha, gjithçka është tek syzet e vogla tani.

Nga Rihanna, te Kendall Jenner, Bella Hadid e shume të famshëm të tjerë, që po ndjekin këtë ritëm mode. Bëhu dhe ti si bota!

AlpeNews. al ju prezanton me trendin:

/AlpeNews.al