JAVA E MODËS NË NEW YORK/ Ja cilët VIP-a u veshën më bukur (FOTO) – AlpeGossip
JAVA E MODËS NË NEW YORK/ Ja cilët VIP-a u veshën më bukur (FOTO)

JAVA E MODËS NË NEW YORK/ Ja cilët VIP-a u veshën më bukur (FOTO)

Përveç modeleve që sfilojnë në pasarelë, Java e Modës në Nju Jork (NYFW), i përket gjithashtu personazheve të tjerë të showbizit.

Yjet e muzikës, filmave dhe modës, janë siguruar të shkëlqejnë në çdo dalje të tyre. Ja kush u vesh më bukur: