SEKSI DHE PROVOKUESE por ja si dukej Adrola Dushi para se të bëhej e famshme (FOTO) – AlpeGossip
SEKSI DHE PROVOKUESE por ja si dukej Adrola Dushi para se të bëhej e famshme (FOTO)

SEKSI DHE PROVOKUESE por ja si dukej Adrola Dushi para se të bëhej e famshme (FOTO)

Adrola Dushi është një prej femrave më të komentuara e më të pëlqyera të showbizit shqiptar. Prej disa kohësh ajo është zhvendosur në Shtetet e Bashkuara, ku po merret me karrierën e saj si modele. Adrola ka një numër të madh ndjekësish në Instagram dhe fotot e saj komentohen mjaft.

Mirëpo së fundmi, ajo ka publikuar për ndjekësit e saj në Facebook një foto të disa viteve më parë. Ajo shfaqet në një moshë të vogël, me flokët mbi supe dhe e buzëqeshur krah prindërve të saj. Megjithëse vite kanë kaluar, Adrola mbetet e njëjta bukuroshe e ëmbël si dikur.