”DO E MBANI MËND KËTË…”/ Stresi tregon aftësitë e tij për të gatuar dhe të gjithë u habitën (VIDEO) – AlpeGossip
”DO E MBANI MËND KËTË…”/ Stresi tregon aftësitë e tij për të gatuar dhe të gjithë u habitën (VIDEO)

”DO E MBANI MËND KËTË…”/ Stresi tregon aftësitë e tij për të gatuar dhe të gjithë u habitën (VIDEO)

Stresi ishte i ftuar së fundmi në emisionin e Roza Latit “Bukë me vete”, së bashku me miqtë e tij, Lim Hotin dhe Emiliano Bunën. Në udhëtimin me kamer, Roza kishte vendosur që së bashku me djemtë të konsumonin një ushqim të vjetër shqiptar të quajtur ‘përshesh me kos’.

Moderatorja nisi ta përgatiste, por nuk po ia dilte dot dhe këtu Stresi tregoi për herë të parë aftësitë e tij në gatim. Reperi nisi ta përgatiste vetë përsheshin duke e lënë Rozën të habitur.

“Do e mbani mend këtë përshesh”, tha Stresi teksa e përgatiste.

Më pas të katërt e konsumuan përsheshin në një tas duke kujtuar kohërat e vjetra. “E ke qa, po më shkon goja lëng”, i tha Roza Stresit.